Fellahoğlu: “Gelecekten umutluyuz”

Denetim
LTB’den iş yerlerine denetim
31 Temmuz 2013
2 Ağustos 2013
2 Ağustos 2013

Fellahoğlu: “Gelecekten umutluyuz”

İş AdamlarıLefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu bugün (02-08-13) Kuzey Kıbrıs Genç İş Adamları Derneği (GİAD) Başkanı Arsen Angı ile dernek üyelerini kabul etti.  

 

Angı

GİAD Başkanı Arsen Angı LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu’nun göreve geldiği günden bugüne kadar geçen süreçte yapıklarını yakından takip ettiklerini belirterek, Fellahoğlu’na görevinde başarılar diledi.LTB’de geçmiş yönetim döneminden kaynaklanan çok ciddi yapısal bozukluklar olduğunu kaydeden Angı, ancak tüm bunlara karşın belediyenin temel hizmetlerini sürdürmekte olduğunu söyledi. Angı, kavşaklardaki düzenlemelerin sevindirici olduğunu da sözlerine ekledi.

 

Fellahoğlu

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, göreve geldiği günden itibaren gündem ne olursa olsun belediyeye odanlandıklarını söyledi. 4 aylık süreç sonunda LTB’nin idari ve mali yapısında iyiye doğru bir iyileşme olduğuna da vurgu yapan Fellahoğlu, LTB Yönetimi olarak şuana kadar bu ciddi yapısal problemlerinin içinde yapılabilecek olanın en iyisini yaptıklarına inandıklarını söyledi. Fellahoğlu, tüm sıkıntılara karşın gelecekten umutlu olduklarını da sözlerine ekledi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi