Fellahoğlu Fransa yolcusu

Çarşı Alışveriş Günleri
18 Eylül 2013
Kadriye Kenter ayakta alkışlandı
19 Eylül 2013

Fellahoğlu Fransa yolcusu

baskan1

baskan1

Dış ilişkiler alanında mevcut üyeliklerini güçlendirmek adına çalışmalarını sürdüren Lefkoşa Türk Belediyesi, üyesi olduğu Mayors for Peace örgütü tarafından düzenlenecek konferansa katılıyor.

Fransa’nın Marsilya şehrinde düzenlenecek Barış İçin Akdeniz Şehirleri Konferansı’na (Mediterranean Cities for Peace Conference) katılmak üzere Başkan Kadri Fellahoğlu bu akşam (18 Eylül Çarşamba) adadan ayrılıyor. Fellahoğlu’na meclis üyesi Özmen Birinci ile bir belediye görevlisi eşlik edecek.

LTB’nin mali açıdan zorda olması nedeni ile bu önemli konferans ile ilgili tüm ulaşım ve konaklama masrafları Bakanlar Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda karşılanacak.

Konferans 2 gün sürecek

Bu akşam adadan ayrılacak Fellahoğlu 19-21 Eylül tarihlerinde düzenlenecek konferansın tamamlanmasının ardından aynı gün yurda dönecek.

Mayors For Peace Başkanı Daniel Fontaine tarafından davet alan Fellahoğlu’nun da yer alacağı konferansta ‘Nükleer Silahların Yayılımının Önlenmesi’ ve ‘Akdeniz Bölgesi Etrafındaki Nükleer Risklerin Önlenmesi’ konuları işlenecek.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi