Fellahoğlu, Akdeniz Karpaz Üniversitesi Rektörü Şen’i kabul etti

muzik
Konserler Kasım ayı boyunca devam edecek
8 Kasım 2013
ltblogo
13 Kasım Çarşamba günü Bedesten’de bilgilendirme toplantısı yapılacak
11 Kasım 2013

Fellahoğlu, Akdeniz Karpaz Üniversitesi Rektörü Şen’i kabul etti

KARPAZ

KARPAZLefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu, önceki gün

(07.11.2013) Akdeniz Karpaz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Şen’i kabul etti.

Akdeniz Karpaz Üniversitesi Rektörü Ali Şen LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu’na nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek, görevinde başarılar diledi. Üniversite faaliyetleri ile ilgili olarak Başkan Fellahoğlu’nu bilgilendiren Şen, ayrıca Akdeniz Karpaz Üniversitesi ile ilgili de detaylı bilgi verdi.

LTB Başkanı Fellahoğlu’da Şen’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek üniversitelerin ülkemizdeki önemine dikkat çekti. Kıbrıs Türk toplumunun gelişimi ve dünya ile bütünleşmesinde yükseköğretim olgusunun önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Fellahoğlu, LTB’nin de üniversitelerle işbirliği içinde çalıştığını söyledi. LTB’nin kurum ve kuruluşlarla diyalog ortam içinde çalışmalarını yürüttüğüne vurgu yapan Fellahoğlu bu anlamda kurum ve kuruluşların önerilerini dikkate aldığını söyledi. Fellahoğlu ayrıca Şen’i LTB’nin plan ve projeleri hakkında detaylı olarak bilgilendirdi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi