Eziç Restoran’ın katkıları ile Atatürk Kapalı Spor Salonu Çemberi düzenleniyor

kabul
LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, Kulüpler Birliği yetkililerini kabul etti
17 Temmuz 2013
subay
Fellahoğlu, Emekli Subaylar Derneği’ni kabul etti
18 Temmuz 2013

Eziç Restoran’ın katkıları ile Atatürk Kapalı Spor Salonu Çemberi düzenleniyor

cember

cember

 

Hem çağdaş, hem estetik

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB) yeni dönemde işadamlarımız ve saygın işletmelerimiz ile dayanışma çerçevesinde çemberlerde uyguladığı düzenlemeler sürüyor. Lefkoşa’nın çeşitli noktalarında devam eden çalışmalar kapsamında Eziç Restorant’in katkıları ile Dr.Fazıl Küçük Bulvarı üzerindeki Atatürk Kapalı Spor Salonu Çemberi’nde yeni bir düzenleme yapılarak çembere ve çevresine hem çağdaş hem de estetik bir görünüm kazandırılıyor.

İklime dayanıklı bitkiler ekiliyor

LTB Park-Bahçeler ve Trafik Aydınlatma Şubesi’nin kontrolünde bir süreden beridir devam eden çalışmaların son aşamasına geldiği çemberdeki düzenlemeler tamamlanıyor. Bitkilerin dikimi aşamasına gelinen çalışmada ülkemiz iklimine dayanıklı bitkilerin kullanımına öncelik veriliyor. Bitkilerin dikimi ve sulama tesisatının kurulması ile çemberdeki çalışmalar bir iki gün içerisinde sonlanacak.

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi