En sorunlu bölgelerden biri daha çözüme kavuştu

Kurslar başarıyla tamamlandı!
24 Eylül 2015
Denetimler bayramda da durmadı
28 Eylül 2015

En sorunlu bölgelerden biri daha çözüme kavuştu

Kızılay’da 1.Etap Kanalizasyona Projesi tamam, sıra ev bağlantılarında.

Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) Kanalizasyon Şubesi tarafından yürütülen Kızılay I. Etap Projesi tamamlanarak ev bağlantıları aşamasına geçildi. SOS Çocuk Köyü arkası Çevre Sitesi’nden başlayarak Seyfi Akdeniz Sokak, Kemer Sokak, Saran Sokak ile Kartal Sokağın bir kısmı, Şht. Mustafa A. Ruso Caddesi Yarim Çemberi’ne kadar olan kısım ile Haydar Aliyev Caddesi’nin Merkezi Kanalizasyon Altyapı sistemine bağlandığı Proje kapsamında toplamda 520 metrelik basınçlı boru hattı ve 1790 metrelik de meyilli ana hat döşendi. Bu yeni projeyle yaklaşık 140 parselde 224 hane kanalizasyon hizmetlerinden yararlanacak.

kızılay I. etap
LTB’den ev bağlantı işlemlerini tamamlama çağrısı
LTB, merkezi kanalizasyon altyapısı tamamlanmış bu sokaklarda yaşayan yurttaşların en kısa sürede LTB Kanalizasyon Şubesi’ne müracaat ederek, ev bağlantısı işlemlerini tamamlamaları çağrısında bulundu.

En sorunlu bölgelerden biri daha çözüme kavuştu

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi