Din İşleri Başkanından LTB’ye ziyaret

bayram1
Fellahoğlu çalışanlarla bayramlaştı
21 Ekim 2013
vakif
LTB ile Vakıflar İdaresi işbirliği içinde hareket edecek
21 Ekim 2013

Din İşleri Başkanından LTB’ye ziyaret

din

din

Atalay: “Fellahoğlu, LTB’yi daha iyi yerlere getirecek”

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu geçtiğimiz gün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Din İşleri Başkanı Prof. Dr. Talip Atalay’ı kabul etti. Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma ziyaretlerine başlayan Atalay, bu kapsamda LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu’nu da ziyaret etti. LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu Atalay’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek LTB çalışmaları hakkında Atalay’a bilgi verdi. Din İşleri Başkanı Prof. Dr. Talip Atalay’da ziyarette LTB’nin zor bir süreçten geçtiğini ancak zamanla sorunların çözülebileceğini kaydetti. Atallay Fellahoğlu’nun LTB’yi çok daha iyi yerlere getireceğine inandığını söyleyerek bu zor görevde Fellahoğlu’na başarılar diledi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi