Denetimler bayramda da durmadı

En sorunlu bölgelerden biri daha çözüme kavuştu
25 Eylül 2015
Su kayıpları en aza indirilecek
3 Ekim 2015

Denetimler bayramda da durmadı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Zabıta Şubesi ekipleri, Kurban Bayramı süresince, Lefkoşa genelinde ki marketlere yönelik yaptığı denetimler sonucunda yaklaşık 200 adet son kullanım tarihi dolmuş unlu mamülü müsadere etti. Zabıta ekipleri denetimlerde işyeri izin belgesinin yanı sıra, çalışanların sağlık karnelerinin takibini,  ürünlerin tarihlerini ve iş yerlerinde gerekli hijyenik ortamın sağlanıp sağlanmadığını kontrol etti. Denetimlerde, eksiklikleri bulunan işyerlerine gerekli uyarılar yapılırken, yasal mevzuata göre hareket edileceği vurgulandı.

 

LTB Zabıta Şubesi’nden yapılan açıklamada bayram süresince yapılan denetimlerde müsadere edilmek üzere toplanan unlu mamülerin Lefkoşa Hayvan Barınağı’na teslim edildiği bildirildi. Zabıta Şubesi ayrıca, söz konusu denetimlerin vatandaşların hijyen kurallarına uygun gıda maddesi tüketebilmesi için rutin olarak gerçekleştirilmeye devam edeceğinin de altını çizdi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi