fbpx
“Göl Kıyısı” ile Festival’e coşkulu kapanış
7 Ekim 2016
LTB’den Sokak Hayvanları için yemlik ve suluk
8 Ekim 2016

Çocukların eserleri takdir topladı

????????????????????????????????????

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ile Akdeniz Avrupa Sanat Derneği’nin (EMAA) ortaklaşa düzenlediği 2016 yaz dönemi kurs sergisi 3 Ekim Pazartesi günü LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile EMAA Başkanı Osman Keten tarafından Başkent Sanat Merkezi’nde açıldı.

foto-9

foto-6

foto-5

foto-4

foto-10

foto-8
Harmancı: “Kursun gerçekleşmesinde katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkür ederiz”
Kursiyerlere katılım belgesi verilen etkinlikte konuşan LTB Başkanı Mehmet Harmancı, LTB ile EMAA’nın yaklaşık 2 yıldır çok anlamlı ve güzel bir işbirliğine imza attığını söyledi. Söz konusu  işbirliğinin Lefkoşa’da kültür ve sanat organizasyonlarının genişletilebilmesi tabana yayılabilmesi adına örnek bir işbirliği olduğunun altını çizen Harmancı, kursa çok yoğun bir ilgi olduğunu ve bu durumdan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. EMAA’nı yanı sıra diğer dernekler ile de işbirliğine hazır olduklarına vurgu yapan Harmancı, “Eminim bu işbirliklerinin meyvesi mutlu çocuklar, mutlu veliler olarak bizlere geri dönecek.Kursun gerçekleşmesinde katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkür ederiz.” dedi.

foto-1

foto-3

Keten: “EMAA LTB İşbirliği sürecek”
EMAA Başkanı Osman Keten ise yaptığı konuşmada serginin tek kelime ile muazzam olduğunu belirterek, çocukları tebrik etti. Çocukların doğaları gereği yaratıcı olduğunu ifade eden Keten, LTB ile EMAA işbirliğinin süreceğini söyledi.
 

Facebook Yorumları
Supportscreen tag