Çocukların eserleri büyük beğeni topladı

TEKLİF KABULÜ ERTELEMESİ
21 Haziran 2016
Müzik Günü çocukların sesleriyle renklendi
22 Haziran 2016

Çocukların eserleri büyük beğeni topladı

Lefkoşa Türk  Belediyesi (LTB) ile Akdeniz Avrupa Sanat Derneği’nin (EMAA) ortaklaşa düzenlediği 2015 – 2016 bahar dönemi kurs sergisi dün (20 Haziran Pazartesi) EMAA dernek binasında açıldı.
Açılışını, LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile EMAA Başkanı Osman Keten’in gerçekleştirdiği sergi 23 Haziran gününe kadar açık kalacak. Sergi, 10:00- 13:00 ile 16:00- 18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Harmancı: “Lefkoşa’yı yeniden sanatla buluşturduk”
Kursiyerlere katılım belgesi verilen etkinlikte konuşan LTB Başkanı Mehmet Harmancı, LTB ile EMAA’nın işbirliğinde gerçekleştirilen kurslar sayesinde Başkent Lefkoşa’nın yeniden sanatla buluştuğunu önemle vurguladı. Kurslara gösterilen yoğun ilgiden büyük mutluluk duyduklarını belirten Harmancı,  ilerleyen süreçte kurs sayısının artırılması yönünde EMAA ile işbirliğinin süreceğini söyledi.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Keten: “LTB ile EMAA işbirliği sürecek”
EMAA ile LTB’nin elde edilmesi güç olan önemli bir başarıya imza attığını belirten EMAA Başkanı Osman Keten, kursu düzenleyenlerin yanı sıra, eğitmenlerin,  ailelerin ve özellikle de çocukların kursların gerçekleştirilmesinden büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Keten,  küçük bir aranın ardından kursların temmuz ayında yeniden başlayacağını da sözlerine ekledi.

 

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi