Çıkmaz Sokak Partileri” 24 Ocak Cuma gecesi sürüyor

kitap
Çakmak kitabını Fellahoğlu’na takdim etti
20 Ocak 2014
ltblogo
Lefkoşa’da şebeke içme suyu ve damacana sular temiz
20 Ocak 2014

Çıkmaz Sokak Partileri” 24 Ocak Cuma gecesi sürüyor

sokak

sokak

 

Asmaaltı eğlenceye devam ediyor                                                                  

“Her kültür kendi yolunda yürür” sloganınıyla Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) tarafından 29 Kasım’da hayata geçirilen “Arasta ve Asmaaltı Yayalaştırma Projesi”ne katkı amacıyla farklı kesimlerin destekleri sürüyor. Bölgenin canlanmasına da katkı amacıyla geçtiğimiz ay başlatılan aylık “Çıkmaz Sokak Partileri” bu ay da düzenlenecek. Aylık olarak yer alacak etkinliklerin bu ayki partisi yine Asmaaltı Bölgesi’ndeki Mehmet Küçük Çıkmaz Sokağı’nda (Kumarcılar Hanı yanı) 24 Ocak 2014 Cuma gecesi 20:00- 02:00 saatlari arasında yapılacak ve partiye giriş ücretli olacak. Parti alanında barların yanısıra elektrik kesintisine karşı jeneratör ve portatif tuvaletler de yer alacak.

24 Ocak Cuma geceki partide sanatçılar Öldüren Şampanya ve Fikri Karayel ile Dee Jay Bora K ve Dj. Ghost sahne alacak.Bölge için farklı bir eğlence olan Çıkmaz Sokak Partileri’nin ilki beğenilmiş ve özellikle gençler etkinliğe ilgi göstermişti. İsmi de duyulan ektinliğin ikincisine ilginin daha fazla olması bekleniyor.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi