Bu Lefkoşa ‘hepimizin’

Başkan Harmancı KTÇEK ile KKSD yetkililerini kabul etti
7 Nisan 2017
LTB Halk Sağlığı Şubesi denetimleri sürüyor
10 Nisan 2017

Bu Lefkoşa ‘hepimizin’

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin çeşitli sivil toplum kuruluşları ve okullarla yürüttüğü fidan dikme faaliyetleri devam ediyor. Bu kapsamda Engellemeyen Lefkoşa Birimi’nin organizasyonunda Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi’nde eğitim gören çocuklar, Taşkınköy’de bulunan Dr.Fazıl Küçük Parkı’nda fidan dikimi gerçekleştirerek, hepimize ait olan şehrimizin geleceği adına güzel bir sorumluluk üstlendiler.

Fidan dikmenin heyecanını yaşadılar

LTB Park Bahçeler Trafik ve Aydınlatma Şubesi’ne bağlı personellerin de yardımı ile Lefkoşa’nın daha yaşanabilir bir noktaya taşınması çalışmalarına katkı koyan özel eğitim alan çocuklarımız, fidan dikmenin heyecanını yaşadı, sonrasında da parkta bulunan oyun gruplarında güzel zaman geçirdi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi