“Bozan Oratoryosu” seyirciyle buluşuyor

04 Nisan 2016
4 Nisan 2016
Kıbrıs’ı ve Lefkoşa’yı Harmancı’dan dinlediler
5 Nisan 2016

“Bozan Oratoryosu” seyirciyle buluşuyor

Lefkoşa Belediye Tiyatrosu ve Lefkoşa Belediye Orkestrası’nın ortak yapımı “Bozan” oratoryosu 5 Nisan 2016 Salı gecesi 20.30 da, Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Kongre Salonu’nda icra edilecek.
Lefkoşa Belediye Orkestrası’nın 20 kişilik orkestrası tarafından icra edilecek oratoryonun seslendirmesini ve yorumlamasını Lefkoşa Belediye Tiyatrosu sanatçıları gerçekleştirecek. Girişin ücretsiz olup tüm halkımızın davetli olduğu “Bozan” oratoryosunda, bozuk düzene karşı şiir, müzik ve tiyatro işbirliği yapılıyor. İzlemek isteyen seyircilerimiz davetiyelerini mesai saatleri içerisinde Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’ndan temin edebilir. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi 22 78782 numaralı telefondan edinilebilir.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi