Beyaz Yaseminli işletmelere ziyaretler tamamlandı

LTB’den Görme ve İşitme Engellilere Yönelik Haber Bülteni 11/07/2017
11 Temmuz 2017
Başkan Harmancı:“Yatırım kalemimiz en yüksek rakama ulaştı”
13 Temmuz 2017

Beyaz Yaseminli işletmelere ziyaretler tamamlandı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, Beyaz Yasemin Belgesi’ne sahip iş yerlerine yönelik ziyaretleri Çağdaş Kebap Salonu ile tamamladı. Restoran ve kafeteryalarda hijyen koşulları ile hizmet standartlarını yükseltmek ve istenilen standartlarda çalışan işyerlerini ödüllendirmek amacıyla yürütülen proje çerçevesinde Haziran ayı başından itibaren Beyaz Yasemin Belgesi almış olan restoranları tek tek ziyaret eden LTB Başkanı Harmancı son olarak 11 Temmuz Salı günü Çağdaş Kebap Salonu’nu ziyaret ederek işletme yetkilileri ile görüştü. Projenin yürütülmesinde görev alan LTB Sağlık Şubesi çalışanlarının da katıldığı ziyarette yapılan çalışmalar değerlendirildi, restoran yetkilileri ile görüş alışverişinde bulunuldu.

Ülke yerel yönetimlerinde bir ilk ve örnek uygulama olan projeye iş yerlerinin katılımı gönüllülük esasına dayanmakta olup tarafsızlık ilkesinin korunması amacıyla, ilgili STÖ ile işbirliği içinde yürütülmektedir.

 

 

 

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi