Başkentte yollar yamalanıyor

Ekinokok kontrolü
26 Haziran 2013
1 kamyon çöp çıkarıldı
26 Haziran 2013

Başkentte yollar yamalanıyor

yamalama

yamalama

Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) öncelik ana yollarda olmak üzere asfalt yama çalışmalarına devam ediyor. Piyasada asfalt üreten yerlerde üretim yapıldığı sürece devam edecek asfalt yamalama çalışmaları ile bozulmuş asfalt yol yüzeylerinin tamiri hedefleniyor.LTB Bayındırlık – Altyapı Şubesi’ne bağlı asfalt ekibi tarafından sürdürülen çalışmalar çerçevesinde asfalt yollarda bulunan çukurlar asfalt ile kapatılıyor.

LTB yakında “Asfalt Yama İhalesi”ne çıkıyor

Vatandaşlara eldeki kıt imkanlarla en yararlı ve uygun hizmeti verme gayretinde olan LTB Yönetimi bir yandan Belediye ekipleriyle yamalama işlerini sürdürürken , bir yandan da yakında “Aslfalt Yama İhalesi”ne çıkmaya hazırlanıyor. Asfalt yama ihalesi ile yollardaki hasarlı alanlar kesilerek usulüne uygun olarak yamalanacak. Bu ihale sonucunda başkent yollarının kısa sürede tamir edilmesi , güvenli ve konforlu sürüşün elden geldiğince arttırılması amaçlanıyor.

Vatandaşlar yollardaki altyapı ve çukurlarla ilgili şikayetlerini ALO 185 Hattı’ndan belediyeye bildirebilecek.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi