Başkent Lefkoşa’da asfaltlama Surlariçi’nden başladı

LTB’den Görme ve İşitme Engellilere Yönelik Haber Bülteni 28/03/2017
28 Mart 2017
18 Ocak 2017 Meclis
29 Mart 2017

Başkent Lefkoşa’da asfaltlama Surlariçi’nden başladı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) tarafından Lefkoşa genelinde toplam 31 sokağı kapsayacak Asfalt Kaplama İşleri İhalesi, Lefkoşa’nın tarihi ve turistik bölgesi olan Surlariçi’nden başladı. 6 Mart tarihinde başlayan çalışmalarda Polis Sokak, Üzümlü Sokak, Ağah Efendi Sokak, Hafız Lisani Sokak, Atilla Sokak, Baf Sokak, Yediler Sokak, Köroğlu Sokak, Çapa Sokak ile Beliğ Paşa Sokak’da yollar  kaplanırken Surlariçi yaz sezonuna yeni asfaltlarla girecek.


Sırada Köşklüçiftlik  bölgesi var
Ayrı ayrı çıkılan LTB Asfalt Kaplama İşleri İhalesi ile LTB Asfalt Yama İhalesi kapsamında Lefkoşa genelinde 30 sokakta 14.700 metre kare asfalt yama işlemi ve 31 sokakta 3.500 ton asfalt kaplama işlemi gerçekleştiriliyor. Aralıksız olarak devam eden ihale çalışmaları bu haftadan itibaren Köşklüçiftlik bölgesinde devam edecek.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi