Başkan Harmancı çocuklara suyun bugün ve gelecek için önemini anlattı

LTB’den Görme ve İşitme Engellilere Yönelik Haber Bülteni 21/03/2017
21 Mart 2017
“Çorabını Gey da Gel” etkinliğinde renkli görüntüler
22 Mart 2017

Başkan Harmancı çocuklara suyun bugün ve gelecek için önemini anlattı

British Culture College öğrencileri 22 Mart Dünya Su Günü dolayısıyla bugün Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı’yı ziyaret etti.

LTB Başkanı Harmancı çocukları kabulünde suyun bugün ve gelecek için önemine değinirken aynı zamanda bilinçli kullanıma dair bilgiler verdi.

Çocuklara ziyaretlerinde British Culture College Anaokul ve Anasınıf Müdür Müavini Yeşim Sakallılar ile  British Culture College  İlkokul Müdürü Mediha Koçer’de eşlik etti.
Sakallılar

Ziyarette konuşan British Culture College Anaokul ve Anasınıf Müdür Müavini Yeşim Sakallılar LTB Başkanı Mehmet Harmancı’ya kendilerini kabul ettiği için teşekkür etti. British Culture College  olarak amaçlarının çocuklara küçük yaştan itibaren suyun önemini aşılamak olduğuna vurgu yapan Sakallılar, bu amaçla her yıl 22 Mart Dünya Su Günü’nde çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiklerini söyledi.

 

LTB Başkanı Harmancı

LTB Başkanı Mehmet Harmancı konuşmasında British Culture College Müdür Müavini Yeşim Sakallılar’a su konusunda gösterdikleri duyarlılıktan ötürü teşekkür etti.

Suyun gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde aktarılmasının herkesin görevi olduğuna dikkat çeken Harmancı, suyu bilinçli kullanmak ve korumanın çocuklara küçük yaştan aşılanması  gerektiğini söyledi.

Başkan Harmancı, British Culture College  öğrencileri ile bir arada olmaktan ve su gibi önemli bir konunun doğru aktarılmasına vesile olmaktan büyük mutluluk duyduğunu da sözlerine ekledi.

 

Başkan Harmancı ayrıca, ziyarette çocukların yanlarında taşıdıkları “Bir damla da sen kurtar” ve “Su hayattır” şeklindeki sloganların büyük anlam taşıdığını ifade ederek çocuklardan kendisine yöneltilen soruları tek tek cevapladı.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi