BASINA DAVET – 9 Aralık 2015

LTB Başkanı Harmancı – Günlük programı 9 Aralık 2015
9 Aralık 2015
LTB özkaynaklarıyla 0 km vidanjör alıyor
10 Aralık 2015

BASINA DAVET – 9 Aralık 2015

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ile Biyaloglar Derneği tarafından 10 Aralık Perşembe günü “Sivrisinek Mücadelesinde Doğru Yaklaşımlar” konulu bir çalıştay gerçekleştirilecek.
LTB Başkanı Mehmet Harmancı’nın da katılacağı ve açılış konuşmasını yapacağı çalıştay 08:30 ile 16:45 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Avrupa Sivri Sinek Kontrol Birliği Yönetimi Uzmanları Prof Dr Norbet Becker ile Prof Dr. Peter Luthy’in de konuşma yapacağı etkinlik Kıbrıs Türk Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.Sivrisinek mücadelesinde beklentilere dair yuvarlak masa atölye çalışmasının da gerçekleştirileceği çalıştayda, Biyaloglar Derneği Başkanı aynı zamanda LTB Çevre Sağlığı ve İlaçlama Birim Sorumlusu Dilge Özerdem de “Lefkoşa Özelinde Sivrisinek Mücadelesi” konusunda bir sunum yapacak.
Etkinliğe tüm basın yayın kuruluşlarımız davetlidir.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi