Asfalt yama işleri başladı

ahmets
Ahmet Sönmezler’e Lefkoşa Belediye Orkestrası eşlik etti
24 Aralık 2013
tis
LTB ile BES 112 işçinin kadrolanması konusunda uzlaştı
2 Ocak 2014

Asfalt yama işleri başladı

asfalt

asfalt

Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) başkentin muhtelif yerlerindeki kötü ve yıpranmış yollar ile çukurlarda gerçekleştirdiği dolgu çalışmalarının ardından asfalt yamalama işlerine başladı.Bu çerçevede asfalt yamalama işlerine ilk olarak Hamitköy’de bulunan Atatürk Caddesi ve çevresindeki ara sokaklar ile Küçük Kaymaklı’daki bozuk yollardan başlandı. Trafiğin yoğun olduğu ana caddelerdeki çalışmalar ise haftasonu gerçekleştirilecek.

Finansmanını Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği Yardım Heyeti Başkanlığı’nın karşıladığı proje çalışmalarının müteahhitliğini Salih Köroğlu Construction Ltd. yapıyor. 28 Kasım tarihinde başlayan çalışmalar çerçevesinde yollardaki mevcut bozuklukların tümünün giderilmesi hedefleniyor. Bu çerçevede ilk olarak kesilip kazılan yollar usulüne göre dolguları yapıldıktan sonra asfaltlanıyor. 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi