Araç takip sistemine geçildi

Haşere ile mücadele zamanı
24 Nisan 2016
Suyu idareli kullanma çağrısı
25 Nisan 2016

Araç takip sistemine geçildi

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB) kurum içi düzen konusunda attığı adımlara bir yenisi daha eklendi. Belediye bünyesinde bulunan ve çeşitli alanlarda hizmet veren araçların daha verimli kullanımı yanında tasarruf sağlanabilmesi için araç takip sistemine geçildi.

İhaleyi kazanan Lenoi markası yetkilisi Zimir Trading Ltd ile çözüm ortağı Vodafone’un ortak çalışmasını kapsayan protokol uyarınca toplam 200 aracın günlük faaliyetleri internet üzerinden takip edilecek.

Harmancı: Kurumsallaşma adına önemli bir adım

Konuyla ilgili imzalar dün atıldı. LTB adına Başkan Mehmet Harmancı, Zimir Trading Ltd adına ise Müdür Cemaliye Emir sözleşmeye imza koydu.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı, belediyedeki kurumsal yapının güçlenebilmesi adına var güçleri ile çalıştıklarını, attıkları bu imza ile araç kullanımında ciddi bir düzenleme sağlanacağını aktardı.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi