Antakyalı çocuklar LTB’de

Suyu idareli kullanma çağrısı
25 Nisan 2016
LEFKOŞA TÜRK BELEDİYESİ TEKLİF KABULÜ
27 Nisan 2016

Antakyalı çocuklar LTB’de

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) As Başkanı Akın Aktunç, bugün (26-04-16) Antakya Polifonik Korolar Derneği Çocuk Korosu üyelerini kabul etti.
Aktunç: “Kardeşlik konserine tüm halkımız davetlidir”

LTB As Başkanı Akın Aktunç, kabulde yaptığı konuşmada Antakya Polifonik Korolar Derneği Çocuk Korosu üyelerinin ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

LBO Çocuk Korosu ile Antakya Polifonik Korolar Derneği Çocuk Korosu’nun Lefkoşa Belediye Orkestrası’nın 25. yıl etkinlikleri kapsamında, “Kardeşlik Konseri” adı altında bir konser vereceğini belirten Aktunç, konserin yarın (27 Nisan 2016) saat 20:30’da Atatürk Kültür Merkezi’nde  halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirileceğini belirtti.

FOTO 2

Antakya Polifonik Korolar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Çocuk ve Polifonik Korosu Şefi Sezgin Suna ise yaptığı konuşmada ülkemizde bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, kabulünden dolayı As Başkan Aktunç’a teşekkür etti.
Antakya Polifonik Korolar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Suna ziyaret sonunda, LTB As Başkanı Akın Aktunç’a Hatay’ı simgeleyen tablo hediye etti. As Başkan Akın Aktunç ise Antakya Polifonik Korolar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Suna’nın yanı sıra çocuk korosu üyelerine de hediyeler takdim etti.

FOTO 3

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi