Ana İsale Hattı Yenileme Projesi çalışmaları başladı

LTB’den engelleri kaldıran gece
4 Aralık 2015
LTB’den öz kaynaklarıyla altyapı yatırımı
8 Aralık 2015

Ana İsale Hattı Yenileme Projesi çalışmaları başladı

????????????????????????????????????

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) şehrin altyapısına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Cumhuriyet Parkı Ana isale Hattı Yenileme Projesi çalışmaları başladı.
Proje tamamlandığı zaman yaklaşık bir kilometre uzunluğundaki, kayıpları çok olan ana isale hattı, 500 mm çapında düktil demir boru kullanılarak yenilenecek. Su kayıplarının en aza indirileceği proje ile park içerisine inşaa edilecek Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın anıt mezarının yapımına engel teşkil eden mevcut boru da güzergahı değiştirilerek yenilenecek. TC Yardım Heyeti’nin finansmanı ile gerçekleştirilecek olan ana isale hattı değişim çalışmalarının yaklaşık 200 günde tamamlanması hedeflenmekte.

Ana İsale Hattı Yenileme Projesi çalışmaları başladı2

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi