2 Asfalt ihalesi imzalandı

Harmancı: “Özgür çocuklar, sorgulayan yetişkinlere açılan kapı demektir”
21 Kasım 2016
Engelsiz Dans Okulu’na ilgi artıyor
23 Kasım 2016

2 Asfalt ihalesi imzalandı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) şehrin altyapısının daha iyi bir noktaya taşınabilmesine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda yolların bakımının yapılması ve yenilenmesini sağlayacak iki ayrı ihaleye birden imza atıldı.

Salih Köroğlu Construction Şti. Ltd. arasında ‘Asfalt Yama İşleri Projesi’ için ihale imzalanırken, ‘Asfalt Kaplama İşlerinin Yapımı’ için de Tosun Arsa Parsel ve Altyapı İşleri Ltd ile ihaleye imza atıldı.

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği Kalkınma ve Ekonomik İşbirliği Ofisi finansmanı ile gerçekleştirilecek ihalelere LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Salih Köroğlu Construction Şti.Ltd  adına Gökay Köroğlu, Tosun Arsa Parsel ve Altyapı İşleri Ltd adına ise Hasan Tuncay ile Nalan Tosun imza koydu.

2
30 sokağın asfalt yama işleri yapılacak
75 iş günde tamamlanması planlanan Asfalt Yama İşleri Projesi sonucunda Surlariçi’nde 14, Küçük Kaymaklı bölgesinde 9, Köşklüçiftlik’te 3, Ortaköy’de 2, Kızılay ve Taşkınköy bölgesinde birer sokağın yollarının asfalt yama işleri gerçekleştirilecek.

Asfalt Kaplama İhalesi 2 ayda bitirilecek
Asfalt Kaplama İhalesi’nin 60 iş gününde sonlandırılması planlanırken, toplam 31 sokaktaki yollara asfalt kaplaması yapılacak. Verilen bilgiye göre, asfalt kaplama yapılacak sokakların bulunduğu bölgeler şu şekilde sıralandı: Surlariçi ve Köşklüçiftlik’te 10’ar sokak, Çağlayan’da 3, Hamitköy,Yenişehir, Ortaköy ve Kızılay bölgesinde 2’şer sokak.

Harmancı: En kısa sürede tamamlanacak
LTB Başkanı Harmancı imza töreninde yaptığı konuşmada, şehrin ihtiyaçlarına yönelik asfalt  yamalama ile asfalt kaplama çalışmalarının en kısa sürede bitirileceğine dair inancının tam olduğunu belirterek, ihalelerin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi