13 Kasım Çarşamba günü Bedesten’de bilgilendirme toplantısı yapılacak

KARPAZ
Fellahoğlu, Akdeniz Karpaz Üniversitesi Rektörü Şen’i kabul etti
11 Kasım 2013
LTB’de oluşturulan Komiteler toplantılarını sürdürüyor
12 Kasım 2013

13 Kasım Çarşamba günü Bedesten’de bilgilendirme toplantısı yapılacak

ltblogo

ltblogoYayalaştırmada süreç hızlandı

Lefkoşa Surlariçi’nin eski canlı ve güzel günlerine dönmesi bölge esnafına daha geniş iş imkanları yaratmak ve daha fazla insanın bu bölgeyi ziyaret etmesi için hazırlanan “Arasta ve Asmaaltı Yayalaştırma Projesi” için çalışmalar hız kazandı. Bu çerçevede bir yandan altyapı çalışmaları sürerken, bir yandan da bilgilendirme süreci devam ediyor. LTB bu kapsamda bölge esnafına yönelik 13 Kasım Çarşamba günü saat 17:00’de Bedesten’de,LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu ’ nun da katılacağı “ Asmaaltı Yayalaştırma Projesi” ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenliyor.

LTB Projeler Şube Amiri Ali Güralp konuyla ilgili açıklamasında projenin 29 Kasım’da uygulamaya geçeceğini belirterek bölge için çok önemli olduklarına inandıkları, yayalaştırmanın başladığı gün ve takip eden iki gün de açılış şenlikleri, sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştirileceğini kaydetti. Projenin hızla devam ettiğini dile getiren Güralp,Trafik Komitesi kararları doğrultusunda Belediye Meclisi’nin aldığı bir kararla İplik Pazarı bölgesinin de projeye dahil edildiğini ifade etti. İlgili Bakanlık, Sivil toplum örgütleri ve Vakıflar İdaresi ile istişare içinde projeyi sürdürdüklerinin altını çizen Güralp, 13 Kasım’da bölge esnafına yönelik bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştireceklerini söyledi

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi