1 kamyon çöp çıkarıldı

yamalama
Başkentte yollar yamalanıyor
26 Haziran 2013
diyabet
LTB ile Diyabet Derneği’nden güzel işbirliği
26 Haziran 2013

1 kamyon çöp çıkarıldı

çöp ev

Lefkoşa Surlariçi’nde terkedilmiş bir ev içerisine atılan çöpleri LTB ekipleri güçlükle temizledi

1 kamyon çöp çıkarıldı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkent Lefkoşa’daki temizlik seferberliğine devam ediyor. Her bölgede yoğun çalışmalar sürdürülürken, gelen şikayetler de değerlendiriliyor. Bu kapsamda Mahmutpaşa Katlı Otopark’ın arka kısmında yer alan terk edilmiş bir evin içerisinde çöplerin biriktiği yönündeki şikayeti ele alan LTB Temizlik Şubesi, ilgili evde temizlik çalışması gerçekleştirdi. Terk edilmiş bir yer olan ve penceresinin açık olması nedeni ile içerisine çöp bırakılan evden 1 kamyon çöp çıktığı açıklandı.

Vatandaşlar memnun kaldılar

Bölge sakinlerini hem kötü koku, hem de sağlık yönünden rahatsız eden bu duruma LTB’nin müdahalesi bölgede yaşayan vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

İlgili evin temizliğinin sağlanmasının ardından Bayındırlık Şubesi ekiplerinin söz konusu pencereye önlem alacağı açıklandı.

LTB’den sorumlu davranış çağrısı

LTB’den yapılan açıklamada çok zor şartlar altında yapılan temizliğin ardından ilgili noktanın gerek kirlilik, gerekse de sağlık yönünden şu an itibarı ile bir tehlike arz etmediği vurgulandı. Çöplerin bu şekilde atılmasının her zaman için risk oluşturduğu aktarılırken bunu yapan kişilerin sorumlu davranması gerektiği, sorumlu davranmayanların uyarılmasının şart olduğu dile getirildi.

Facebook Yorumları
0
Bağlanıyor
Lütfen bekleyiniz...
İletişime Geç

Çalışma saatleri dışında şikayetlerinizi iletmek için tıklayınız. .

Hoşgeldiniz

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 08.30 – 13.30, Perşembe günleri 08.30 – 17.00 saatleri arasında şikayet, öneri ve görüşleriniz için canlı destek vermek için mesajlarınızı bekliyoruz..

Karşılıklı iletişim süreci boyunca lütfen sitemizden çıkış yapmayınız. Çıkış yapmamız halinde canlı destek kapatılmış olacaktır. Teşekkür ederiz.

* Adınız
Canlı Destek
Değerlendirme

Size daha iyi yardımcı olalım! Bize çekinmeden değerlendirme yapabilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz size yardımcı olabildi mi?
Şikayet Sistemi